Teslimat Politikası

TarimsalPazarYeri.com'da alışveriş sistemi; ürünün kontrol edilmesi, deneme/inceleme ve onay süreçlerini kapsayan güvence altındadır.
Bu sistem 3 aşamadan oluşur;
Müşteri ürünü alır
Müşteri, ürünü site üzerinde inceledikten sonra sepete ekler ve alışveriş sepetine giderek ödemeyi gerçekleştirir. Ödeme tamamlandıktan sonra ürün bedel ücreti, TarimsalPazarYeri.com havuz hesabına aktarılır.
Ürün kargolanır
Satıcı, ürünü belirttiği süre içerisinde alıcı müşteriye gönderir. Müşteri, ürünü teslim alıp inceler.
Ödeme satıcıya aktarılır
Müşteri, ürünü teslim alıp inceledikten sonra  siparişe onay verir. Müşteri onayıyla birlikte ödeme, TarimsalPazarYeri.com havuz hesabından satıcıya aktarılır.
Teslimat   Sistemi ile hem satıcılar hem de müşteriler için online alışveriş işlemi ödeme koruma ile güvenle gerçekleştirilmiş olur.
Sistem Nasıl Çalışır?
Müşteri, TarimsalPazarYeri.com'da ürünü inceleyip begendikten sonra ödemeyi tamamlar daha sonra satıcının belirttiği tedarik süresi içerisinde ürünü kargolaması gerekir. Satıcı, bu süre içerisinde ürünü kargolamaz ise müşteri, Hesabım sayfasından satın alma işlemini durdurup iptal edebilir. İşlemin iptal edilmesi durumunda ise ürün bedeli, kredi kartı ya da banka kartı ile müşteriye kesintisiz olarak iade edilecektir.
Teslim alınan üründe herhangi bir sorun yoksa ürünün kargolandığı tarihten itibaren ya da ürünü kargodan müşteri aldıktan sonra 3 iş günü içinde müşterinin ödemeye onay vermesi gerekmektedir. Bu süre zarfında ödemeye hala onay verilmedi ise sistem tarafından müşteriye hatırlatma uyarısı gönderilir ve son 24 saat süreci başlatılmış olur.
Teslim alınan üründe herhangi bir sorun/sıkıntı yoksa ve ürünün kargolandığı tarihten itibaren ya da ürünü müşteri aldıktan 3 iş günü ve 24 saat içerisinde sipariş onaylanmadığında TarimsalPazarYeri.com siparişe otomatik olarak onay verecektir.
Teslim alınan ürün, kusurlu/arızalı ya da belirtilenden farklıysa müşteri ürünü iade etmek için, Hesabım sayfasından onay sürecini durdurup sonra iade sürecini başlatabilir.